• 📌 UYARI: Forum sitemize spam/toxic kullanıcılara yer verilmemektedir, Anlamsız Ve Kışkırtıcı Olmak Kalıcı BAN Sebebidir.
  • 🍁 NOT: Premium üyeler dışı istek istemek veya yardım talebinde bulunmak, Kalıcı BAN Sebebidir.

Firma Rehberi Web Paketi V1

• Konbuyu başlatan Ruzgar
  • Başlangıç tarihi
  • Uyarı !

Her Üyemiz Kendi İndirdiği Dosyadan Sorumludur !

Warezim Ekibi Olarak Kendi Dosyalarımız Dışı Diğer Üyelerimizin Paylaştığı Dosyayı / Programı Kontrol Etmek Zorunda Değiliz !

Bu Yüzden Dosyaları İndirmeden Önce Mutlaka Virüs Taraması Yapınız Aksi Halde Hacklenme ve Trojan Yeme Riskiyle Karşı Karşıya Kalabilirsiniz

• Etiketler
    ilan rehber
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ruzgar

Php Break
Banned
Credits
1,004
Virüslü paylaşım

Ekli dosyalar

• rehber1.jpg
    rehber1.jpg
    33.9 KB · Görüntüleme: 17
Moderatör tarafında düzenlendi:

fsmhan

Yeni Üye
Credits
321
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Ekli dosyayı görüntüle 329

Etkileyici, İlgi Çekici, Kreatif Görsel ve Responsive Tasarım
Tüm telefon, tablet ve bilgisayar ekranları ile uyumlu çalışır.
Seo Optimizasyonu
Emlak sistemimiz Arama Motoru Optimizasyonuna uygun şekilde yazılmıştır, Web sitenizi güncel tutmanız yeterlidir, ekstra çaba gerektirmez.
Full Responsive! (Mobil Uyumlu)
Mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu responsive tasarım.
Proje Yönetimi (Tamamlanan / Devam Eden / Gelecek)
Tamamlanan – Devam Eden – Gelecek projelerinizi web sitenize detaylı olarak ekleyebilir ve yönetebilirsiniz.
Sayfa Yönetimi
Sayfa yönetimi ile kuruluşunuz ile ilgili tanıtıcı ve bilgilendirici sayfalar ekleyebilir, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz.
Haber ve Duyurular
Firma, kurum ya da kuruluşunuz ile ilgili güncel haber ve duyuru yayını yapabilirsiniz.
Gelişmiş Slider
Web sitenizin ana sayfasında büyük bir alanda fotoğraflar ile görsel geçişleri ekleyebilirsiniz.
Tüm Sabit Metinler Yönetim Panelinde!
Herhangi bir yazılım ve kod bilgisine gerek duymadan, site üzerinde bulunan tüm metinsel bilgileri admin paneliniz üzerinden rahatlıkla değiştirebilir ve kendinize göre revize edebilirsiniz.

DEMO: http://webnus.com.tr/firmarehberiv1/
ADMİN DEMO: Yönetim Paneli
emeğine sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...