• 📌 UYARI: Forum sitemize spam/toxic kullanıcılara yer verilmemektedir, Anlamsız Ve Kışkırtıcı Olmak Kalıcı BAN Sebebidir.
  • 🍁 NOT: Premium üyeler dışı istek istemek veya yardım talebinde bulunmak, Kalıcı BAN Sebebidir.

World Of Wars ( Dünyalar Savaşı ) Yeni Bir Oyun Yeni Bir Keşif

Cronos86

Emektar
Credits
203
Merhaba arkadaşlar oyunumun %80'lik kısmını bitirmiş bulunmaktayım oyun içi görseller ekliyorum ve yorumlarınızı bekliyorum oyun içi moderatör başvurusu yapılabilecektir oyunda bir kaç alanlar eksik ama oynanış kısmına engel değildir. bir kaç gün oyun WİKİ ve Öğretici alanlar (oyun içi tanıtım) yerleri yapacağım oyun hakkında bilgi ve tecrube olacaktır. Oyunumuz şuanda tam olarak yüksek donanıma sahip değildir ama zamanla güncellemeler yaparak iyileştirmeler yenilikler koyulacaktır. Ayrıca çok farklı yapıda ve oynanış tarzında yeni evrenler çıkartacağım unutmayalım ki oyunumuz beta aşaması olduğunu belirtmek isterim oyunun mantığı Ogame tarzına benzemektedir. oyunun ana sayfa linkini bırakacağım oyuna girişler mevcut değil oyundan görselleri hem buraya hemde resmi web sitesine girdiğinizde göreceksiniz. Sadece Warezim ve NullVips üzerinden paylaştım açılış için diğer forumdakiler eski ve anlamı kalmayan konulardı warezim ve nullvips bana çok şey kattırdı kaynak kodlarda ve scriptlerde buradan admin ve diğer arkadaşların emeklerine ellerine sağlık. Oyun içi neler var kısa sürede dökümantasyon şeklinde sıralayacağım burdan oyunun forumu içersine bilgilendirmeler ayrıca burdanda bilgilendirmeler paylaşacağım

Bir Çok Görsel göstermediğim mevcut arkadaşlar sadece oyuncu kitlemizi oluşturup yolumuza devam etmek çok güzel fikirlerim var ayrıca daha fazla ve farklı oyunlarda yapmayı planlıyorum başlıca bir örnek vermek gerekirse FPS oyunlarıda yapmak istiyorum ama bu durumdayken şuanda tek bir oyun çıkartabiliyorum maddi ve manevi durumlardan bu yüzden bu oyunla ilerlemeye devam edeceğim sonuna kadar gelişmemizi hep beraber görelim herkesin aklında bulunsun diğer bağlantıları mutlaka paylaşacağım hepinizle zamanı gelince çok kısa ama çok kısa sürede açacağım bir kaç güne veya bir kaç haftaya kadar herkesi selamlıyorum saygılarımla ...

Resmi Web Sitesi:
Resmi Web Sitesi Giriş

Oyundan Görseller:

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png
Screenshot_4.png
Screenshot_5.png
Screenshot_6.png
Screenshot_7.png
Screenshot_8.png
Screenshot_9.png
Screenshot_10.png

admin

Varmısın ki yok olmaktan korkuyorsun?
Administrator
Warezim Root
Credits
1,852

Cronos86

Emektar
Credits
203
bunun dosylarını paylasmayı düşünüyor musunuz :) baya geliştirmeye açık farkli oyun türleri yapılabilir
Hocam bu Dosyaları Paylaşamam Ama OLD Dosyasını Paylaşabilirim Baya Zamanımı Aldı Çünkü Bunu Düzenlemesi Ve Yapması

Yeni Tasarım ve Özellikler Eklendi. İttifak Sistemi Geliştirildi .

Screenshot_8.png
Screenshot_9.png