• 📌 UYARI: Forum sitemize spam/toxic kullanıcılara yer verilmemektedir, Anlamsız Ve Kışkırtıcı Olmak Kalıcı BAN Sebebidir.
  • 🍁 NOT: Premium üyeler dışı istek istemek veya yardım talebinde bulunmak, Kalıcı BAN Sebebidir.

Instagram Takipçi botu

Hardman

Yeni Üye
Credits
100
Çalışmıyor sadece sendemi çalışıyor node.js felan bende kurulu çalışmama sebebini de yazsan iyi olurdu

Hardman

Yeni Üye
Credits
100
ACİLEN @admin konu ile ilgilen sistem sadece virüslü üyelerinizi böylemi koruyorsunuz programdan sonra sitelerimizi hakledi bu şahıs ayıptır yaptığınız güvenip burdan bilgi alıyoruz

BiG

° >°
Emektar
Credits
297
ACİLEN @admin konu ile ilgilen sistem sadece virüslü üyelerinizi böylemi koruyorsunuz programdan sonra sitelerimizi hakledi bu şahıs ayıptır yaptığınız güvenip burdan bilgi alıyoruz
bu 3 gün içinde farklı bir program indirdiniz mi .?
bu instagram uygulamasını bende açamaıştım .
@PERLL uygulamanızın kaynak kodunu paylaşın .

Hardman

Yeni Üye
Credits
100
bu 3 gün içinde farklı bir program indirdiniz mi .?
bu instagram uygulamasını bende açamaıştım .
@PERLL uygulamanızın kaynak kodunu paylaşın .
Hayır hiçbir şekilde pc ye bu programdan hariç birşey indirmedim zaten pc açıp kapatsan bile program görev yöneticisinde çalışıyor
Wisecp kurulu direk bu uygulamadan 30-40 dk sonra hacklendim 3 yıldır kurulu wisecp hiç böyle birşey yaşamadım arkadaşa ithamda bulunmuyorum ama eğer kaynak kodu yoksa node js ile yapılmış cmd virüsten başka birşey değil ve hacklenmenin bu kadar tesadüfü olamaz.

admin

Varmısın ki yok olmaktan korkuyorsun?
Administrator
Warezim Root
Credits
1,840

PERLL

Emektar
Credits
851
@PERLL açıklamaya davet ediyorum
Son 1 haftada bu programı kullanarak 60 kişiye takipçi sattım. Bu programı yakın arkadaşlarım da kullandı. Programın üreticisi elbette bizler değiliz. Hacklendiyseniz eğer bizimde hacklanmemiz lazım. Program Win7 uyumlu uyumluluk ayarlarından windows 7 işaretli olduğu durumda ve program için görev yöneticisinden eşitlenmesi durumunda çalışıyordu. Bende hacklenmem lazımdı ki bunu bir yazılım şirketinde çalışan arkadaşıma bile kurdum. Virüs Programı eşliğinde eşitleme yaşandıysa sorun haliyle olmaz bu tarz bir .exe pogramının içini virüslü bulamama ihtimali zaten yoktur. Virüsler arka planda görmediğiniz yerde çalışır fakat görev yöneticisinde açık .exeler gözükür. Orayı kontrol edip kapatabilirdiniz şayet öyle bir durum olsaydı ki yok. Sunucuyu hackleyecek kadar bbüyük bir virüs olsaydı eğer sizin etkilenmemiz kadar bizde etkilenirdik. Windows virüs olarak algılamış olabilir ki api zaten patladı kullanılmıyor artık.

PERLL

Emektar
Credits
851
@PERLL açıklamaya davet ediyorum
Sunucularla geçim sağlan 3 insan bunu kullandı herhangi bir sorun şuana kadar olmadı. Sürekli de iletişim halindeyiz ki bizzat kendimin denemesiyle paylaşılan bir programı. Haktan yana bu ana kadar kimsenin 1 milim hakkı tarafımızca yenmedi. Hiç bir şeyin bu durumu değiştiremeyeceği kadar kendimize bağlı insanlarız. Farklı durum neticesinde oluşan bir durum olmşsada en son uyarının verdiği bu exe sadece ona mı zarar verdi?

PERLL

Emektar
Credits
851
Hayır hiçbir şekilde pc ye bu programdan hariç birşey indirmedim zaten pc açıp kapatsan bile program görev yöneticisinde çalışıyor
Wisecp kurulu direk bu uygulamadan 30-40 dk sonra hacklendim 3 yıldır kurulu wisecp hiç böyle birşey yaşamadım arkadaşa ithamda bulunmuyorum ama eğer kaynak kodu yoksa node js ile yapılmış cmd virüsten başka birşey değil ve hacklenmenin bu kadar tesadüfü olamaz.
ve ben tam 78 tane sunucu yönetiyorum yönettiğim bilgisayarda da bu programı uzun zaman kullandım. Her bir sunucuda en az 20 site var. Hepside aktif ve çoğu şirketlerin web sitesi bende. 78*20= 1560 tane site yapıyor hiç bir sunucuda hiç bir sitede gram sorun yok. Denk gelmiş olabilirsin, hatırlamadığın bir şeyde olabilir.

BiG

° >°
Emektar
Credits
297
Programın üreticisi elbette bizler değiliz
hocam keşke paylaşımda belirtseydiniz alıntı olduğunu + programlara keyoger eklemek 5 dk lık copy past işi .
bu tarz bir .exe pogramının içini virüslü bulamama ihtimali zaten yoktur.
aksine tam da bu tür içeriklerin virüslü olma ihtimali var. (genelde güzel bir şeyler vaad eden ücretsiz çoğu program virüslüdür.
ben tam 78 tane sunucu yönetiyorum yönettiğim bilgisayarda da bu programı uzun zaman kullandım. Her bir sunucuda en az 20 site var. Hepside aktif ve çoğu şirketlerin web sitesi bende. 78*20= 1560 tane site yapıyor hiç bir sunucuda hiç bir sitede gram sorun yok. Denk gelmiş olabilirsin, hatırlamadığın bir şeyde olabilir.
konudan bağımsız , hocam eğer bukadar server yönetiyorsanız kullandığınız pc de bu tür 3. parti bir yaılımı kullanmak nekadar etik ? şahsen pcmde önemli veri olmamasına rağmen attığınız uygulamayı uzak sunucumda açtım (kanak kodu olmayan hiç bir programı özel pcmde açmam , siz onca veriye rağmen 3. parti yazılımları nasıl kullanıyorsunuz anşayamadım)