• 📌 UYARI: Forum sitemize spam/toxic kullanıcılara yer verilmemektedir, Anlamsız Ve Kışkırtıcı Olmak Kalıcı BAN Sebebidir.
  • 🍁 NOT: Premium üyeler dışı istek istemek veya yardım talebinde bulunmak, Kalıcı BAN Sebebidir.

Instagram Takipçi botu

Hardman

Yeni Üye
Credits
100
Windows virüs olarak algılamış olabilir ki api zaten patladı kullanılmıyor artık.
------------------------
diyorsunuz 2 günde hemencecik mi api patladı hocam sucu sana atmıyorum ama birşeyleri copy paste atarken söyle ben yazılım senin sanıp sana güvenip indirdim sunucuma girenlerin konusma kaydı dc de var atabilirim wisecp kullanıyorum admin yolum o kadar saçma bulmaları imkansız + senelerdir kullanıyorum ne hayırsa bu programdan tam 30 dk sonra datacenter aradı hackleniyorsunuz diye sunucuyu kapatmışlar ben dışardaydım dc den hackleyenler bana ulaştı birinin adı torkkkkkk biri 0x2 li birşey shell olmadan girdik diyorlar bu sinirle wisecp aradım sattığınız otomasyon bumu diye adamlar kontrollerini yaptı bağlandı açık felan yok shellde yok sunucuda taratıldı tesadüf değil paylaşım yaparken daha dikkatli olun sizden ricam biz sizin diye indirdik keşke indirmeseydim birazda salaklık bizde.

--------
ek olarak tüm windows sürümlerinde denedim kesinlikle fake uygulama açılmıyor buda demek oluyorki sizin tezler çöp ve uygulama sadece virüs

PERLL

Emektar
Credits
851
hocam keşke paylaşımda belirtseydiniz alıntı olduğunu + programlara keyoger eklemek 5 dk lık copy past işi .

aksine tam da bu tür içeriklerin virüslü olma ihtimali var. (genelde güzel bir şeyler vaad eden ücretsiz çoğu program virüslüdür.

konudan bağımsız , hocam eğer bukadar server yönetiyorsanız kullandığınız pc de bu tür 3. parti bir yaılımı kullanmak nekadar etik ? şahsen pcmde önemli veri olmamasına rağmen attığınız uygulamayı uzak sunucumda açtım (kanak kodu olmayan hiç bir programı özel pcmde açmam , siz onca veriye rağmen 3. parti yazılımları nasıl kullanıyorsunuz anşayamadım)
Kendime ve bilgime güveniyorum. 2 Yıl siber güvenlik adı altında aralıksız araştırmalarla uygulamalı işlemler yaptım. Onun haricinde bir çok uygulamalı eğitimler aldım. His mi diyeyim bilgi mi diyeyim kullandığım bilgisayar milim kaysa hemen işlem yapıyorum. advanced systemcare bu tür konularda size yardımcı olabilir. eğitim tarafıda mevcut. bizzat kendimin kullanmasıyla bu tür durumlar olmadıysa bu verdiğim program ile de arkadaşın hacklendiğini zannetmiyorum.

PERLL

Emektar
Credits
851
Windows virüs olarak algılamış olabilir ki api zaten patladı kullanılmıyor artık.
------------------------
diyorsunuz 2 günde hemencecik mi api patladı hocam sucu sana atmıyorum ama birşeyleri copy paste atarken söyle ben yazılım senin sanıp sana güvenip indirdim sunucuma girenlerin konusma kaydı dc de var atabilirim wisecp kullanıyorum admin yolum o kadar saçma bulmaları imkansız + senelerdir kullanıyorum ne hayırsa bu programdan tam 30 dk sonra datacenter aradı hackleniyorsunuz diye sunucuyu kapatmışlar ben dışardaydım dc den hackleyenler bana ulaştı birinin adı torkkkkkk biri 0x2 li birşey shell olmadan girdik diyorlar bu sinirle wisecp aradım sattığınız otomasyon bumu diye adamlar kontrollerini yaptı bağlandı açık felan yok shellde yok sunucuda taratıldı tesadüf değil paylaşım yaparken daha dikkatli olun sizden ricam biz sizin diye indirdik keşke indirmeseydim birazda salaklık bizde.

--------
ek olarak tüm windows sürümlerinde denedim kesinlikle fake uygulama açılmıyor buda demek oluyorki sizin tezler çöp ve uygulama sadece virüs
Zannetmiyorum, madem öyle ben neden kullanabildim? Ben neden zarar göremdim? program çalıştıktan sonra localhostan giriş yapıyorsun. localhostta zaten yönlendiriyor. hadi bende sorun var diyelim varsayım olarak hadi deyiminle virüslü olsun bu kadar bilgin var nasıl yedin o zaman? eğer bende senin gibi hacklenseydim ne deseydin önünde hazırdım.

PERLL

Emektar
Credits
851
------------------------

--------
kayıtları görebilir miyim? Çözmek isterim olayı